Ужгородка

Новини Закарпаття

На Запоріжжі російські окупанти знищили тракторну бригаду. Фото

Директор підприємства Олександр Черненко планує посівну не дивлячись на всі втрати

У місті Гуляйполе Запорізької області  внаслідок дій російських військових була знищена сільськогосподарська техніка підприємства “Челсо і К”. Про це повідомляє Запорізька окрема бригада територіальної оборони на своїй сторінці в Facebook.

Як відмічають в обласній військовій адміністрації, такі дії російських військових є характерними та загрожують зривом посівної, попри намагання запорізьких фермерів забезпечити область зерном.

https://www.facebook.com/

В коментарі Гуляйполе.City директор підприємства Олександр Черненко розповів, що російські військові влучили та знищили тракторну бригаду підприємства. В результаті їх дій, сільгосптехніка не підлягає ремонту та відновленню.

Серед знищеної техніки — комбайн, КАМАЗ, оприскувач, трактори, в тому числі 2 мінитрактори та трактори 2 Т50 та інша сільгосптехніка. Крім того, згоріли селітра та карбамід. Працівники підприємства не постраждали.

https://www.facebook.com/

https://www.facebook.com/

Не дивлячись на всі втрати, Олександр Черненко планує проведення посівної кампанії.

“Будемо проводити посівну вручну. Як зможемо, так і будемо це робити. Сподіваємося, що, нам допоможуть сусідні підприємства, які не постраждали від обстрілів російських військових. Зараз вся Україна допомагає одна одному”, – зауважив директор.

https://www.facebook.com/

Раніше Landlord повідомляв, що росіяни пошкодили не менше шести зерносховищ на сході України.

Олександра Марченко

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору