Увірвалися озброєні люди в масках і камуфляжі: “Прямий” в прямому ефірі влаштував фейкове захоплення каналу. Відео

У прямому ефірі “Прямого”, 7 листопада, в студію телеканалу увірвалися озброєні люди в масках і камуфляжі і інсценували захоплення.

На відео видно, як невідомі забігають в студію, а ведучий Микола Вересень падає на підлогу.

У свою чергу, налякана масовка почала ховатися.

Через кілька секунд так звані “загарбники” підбігли до ведучого зі словами: “Миколо, живий? Вставай! Станьте з Орловською поруч швидко”. Після цього вони зробили селфі з журналістами.

Після інсценування, телеведучий Микола Вересень заявив, що таким чином телеканал вирішив висловитися з приводу останніх подій.

За його словами, цим перфомансом хотіли “довести до абсурду те, що відбувається зараз в країні”.

В кінці “перфомансу” люди в камуфляжі висловили подяку та побажали всім гарного вечора.

“Зараз, власне, доводять до абсурду ситуацію зі свободою слова в Україні і можуть до такої довести. Ми показуємо, що, власне, може статися. Сьогодні приходять з обшуками до власників телеканалу “Прямий”, а хто знає, що може статися завтра. Завтра можуть прийти і не просто зробити селфі “, – зазначила ведуча Ольга Орловська.

Відомо, що сьогодні вранці, 8 листопада, телеканал “Прямий” оприлюднив заяву, в якій “щиро вибачається за невдалий жарт, коли під час телетрансляції в студію ввірвалися люди в масках”.

“Фрагмент нашого вчорашнього вечірнього ток-шоу викликав бурхливу реакцію. Наша алегорія полягала в тому, щоб показати всю абсурдність ситуації в країні, де “сюрпризи” відбуваються майже кожен день. Ми хотіли сказати, що таке може статися з кожним, в будь-який час і в будь-якому місці. Але ми інформаційний канал, і жарти – це не наше. Тому телеканал “Прямий” щиро просить вибачення, перш за все у наших глядачів, за таку невдалу і недоречну в даному питанні інтерпретацію ситуації”, – сказано в зверненні “Прямого”.

Як повідомляв НАШ раніше, п’ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко вважає, що обшуки у власника телеканалу “Прямий” не мають нічого спільного з європейськими стандартами і цінностями.

У власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка проводять обшуки.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *