Зеленський: Україна – один з найпривабливіших стартапів на планеті Земля

Президент України Володимир Зеленський висловив надію, що наша країна в майбутньому посяде провідне місце в світі, незважаючи на всі прогнози.

Про це він сказав, виступаючи на Київському міжнародному економічному форумі в п’ятницю, 8 листопада.

“Ви перебуваєте в феноменальній країні. Без зайвої скромності скажу, що це один з найцікавіших і найпривабливіших стартапів на планеті Земля. Це Україна”, – сказав президент.

Він зазначив, що останні 28 років в країні лише імітували реформи, у результаті чого вона стала “економічним андердогом”.

“Нова українська влада занадто амбіційна, щоб миритися з таким непривабливим статусом. І коли говорять, що наші шанси невисокі, коли нас недооцінюють, все це додає нам адреналіну, рішучості і сили для потужного економічного стрибка”, – сказав Зеленський, додавши, що основна цінність нашої країни – народ.

А також висловив надію, що Україна зможе зайняти провідне місце в світі, незважаючи на всі прогнози.

“На цьому відео (було продемонстровано на початку форуму – прим. ред.) показано, що до 2050 року будуть два основні гравці – Китай та Індія. Але також було сказано, що футурологи іноді помиляються. Ви знаєте, коли я вирішив йти в президенти України, було теж два інших лідера. Але футурологи іноді помиляються. Тому мені здається, всі ми повинні зробити все, щоб на цей раз футурологи теж помилилися, і серед двох стовпчиків – де є Індія і Китай – своє гідне місце зайняла Україна”, – додав він.

Як раніше писав НАШ, президент Володимир Зеленський розповів про проблему так званих “швидких посадок”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *