Гончарук дав главі Держгеонадр два місяці, щоб навести лад

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук поставив перед новим главою Державної службою геології і надр Романом Опімахом завдання протягом двох місяців навести лад у відомстві.

Про це він заявив, преставлено нового керівника Держгеонадр колегам. Трансляцію вів телеканал НАШ.

“Я особисто доручаю вам, пане Романе, протягом двох місяців навести тут лад. Орган повинен стати відкритим, весь документообіг повинен бути максимально оцифрований, заявки повинні подаватися через інтернет”, – сказав прем’єр.

Він також закликав співробітників, “не готових працювати в інтересах держави”, написати заяви на звільнення.

“У мене особисто високий рівень довіри до пана Романа, я впевнений в тому, що він може в корені змінити логіку роботи. Я впевнений, що серед вас є професійні, порядні люди, які можуть йому в цьому допомогти, всім іншим тут не місце. Тому якщо у вас є бажання працювати в інтересах держави, можливість чинити опір усім спокусам – ласкаво просимо до команди. Якщо немає – пишіть заяви”, – додав прем’єр.

Роман Опімах в свою чергу зазначив, що пріоритетними завданнями для нього є “нульова толерантність до корупції, перехід на цифровий документообіг, впровадження електронного кабінету надрокористувача, мінімізацію контактів суб’єктами ринку і реалізацію всіх спецдозволів через аукціони”.

Як раніше писав НАШ, президент України Володимир Зеленський не виключає можливих кадрових змін у складі Кабінету міністрів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *