Адвокат: За нардепа Дубневича внесли заставу

За народного депутата від групи “За майбутнє” Ярослава Дубневича ще до оголошення рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду внесли заставу у розмірі 100 мільйонів гривень.

Про це повідомив адвоката Олексій Шевчук, передає “УП”.

“Ярослава Дубневича не мали права вчора затримувати, бо за нього до моменту оголошення рішення суду внесли заставу. Ярослав Дубневич ще вчора виконав рішення суду”, – заявив правозахисник.

За його словами, заставу вносили 6 та 7 листопада кілька осіб. Станом на момент виголошення рішення АП ВАКС – за Дубневича внесли 100 мільйонів гривень застави. А отже, зазначив він, співробітники НАБУ вчинили злочин, відправивши Дубневича в СІЗО.

“Коли у суді їм показали платіжки про внесену заставу, вони взяли людину і повезли в СІЗО. У рішенні суду немає жодного пункту про те, що співробітниками НАБУ дозволено етапувати Дубневича. Також у рішенні немає жодного слова про Лук’янівське СІЗО. Вчора вчинили злочин троє співробітників НАБУ і хтось з офісу президента або інших коридорів влади, хто дав вказівку терміново його затримати за повної відсутності ризиків”, – сказав Шевчук.

Як раніше писав НАШ, Дубневич переписав підконтрольну йому компанію на сина.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *