Константин Єлісєєв йде з МЗС України після 28 років дипслужби

Український дипломат, представник України при Європейському Союзі Константин Єлісєєв подав у відставку після 28 років роботи у Міністерстві закордонних справ України. 

Про це він повідомив у своєму Twitter-акаунті у п’ятницю, 8 листопада.

“Подав заяву на звільнення з МЗС України. Не думав, що так може припинитися моя 28-річна дипкар’єра”, – написав Єлісєєв.

Він також подякував своїм колегам та своєм вчителю – першому главі МЗС Анатолію Зленку.

“Сподіваюся повернутися. Дипломат Єлісєєв залишається!”, – написав він.

Довідка: Костянтин Єлісєєв почав свою кар’єру в 1992 році з посади аташе групи колегії МЗС України. З 30 листопада 2007 року було главою делегації України на переговорах з ЄС щодо укладення угоди про асоціацію. А 29 червня 2010 указом президента Віктора Януковича призначений постійним представником України при Європейському Союзі.

З 2013 року – радник президента Януковича, уповноважений України з питань зовнішньополітичних та інтеграційних процесів.

В липні 2015 року був призначений заступником глави Адміністрації президента України Петра Порошенка. 16 травня 2019 року пішов у відставку.

Як раніше писав НАШ, заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила про намір завершити свою роботу в Міністерстві закордонних справ.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *