Супрун – Дубінський: стало відомо, чи задовільнив суд позов екс-голови МОЗ

Солом’янський суд Києва відмовив екс-керівниці Міністерства охорони здоров’я Уляні Супрун у задоволенні позову народного депутату від “Слуги народу” Олександра Дубінського про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Про це повідомила Супрун на своїй сторінці в Facebook.

“Суддя просто побоялася задовольнити наш позов, попри те, що нинішній народний депутат дозволяв собі поширювати брехню. Показово насправді те, що доки Дубінський не отримав мандат, суддя задовольняла клопотання, приймала докази та демонструвала бажання розбиратися у справі. Але щойно Дубінський став народним депутатом, суддя втратила інтерес до справи. Судова система, у якій статус чи посада людини, а не закон, є чинником, що впливає на рішення суду, є хворою та потребує докорінних змін”, – йдеться в повідомленні.

Вона додала, що адвокати Дубінського декілька разів змінювали його позицію щодо того, ким є нардеп: журналістом, який має право критикувати посадовців, громадянином, який має право на власну думку, чи народним депутатом.

Супрун заявила, що як тільки вони отримають обгрунтування рішення, подадуть апеляцію.

На фото вона також “протролила” Солом’янський суд.

Як повідомляв НАШ раніше, екс-керівник управління спецрозслідування Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк оскаржує своє звільнення з Генпрокуратури в суді.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *