Під Хмельницьким чотирирічний хлопчик помер після уколу

В Хмельницькій області чотирирічний хлопчик помер після того, як лікарі зробили ін’єкцію вітамінів.

Про це повідомляють “Факти”.

Дитина жалілася на болі у животі і мама вирішила показати його лікарям. Жінка привела його до лікарні, де його оглянули лікарі. Результати аналізу не показали наявність будь-яких серйозних патологій, тому медики вирішили вколоти дитині препарат коензим композитум для підвищення захисних функцій організму.

Мати хлопчика розповіла, що через кілька секунд після уколу хлопчик помер. Медсестра навіть не встигла витягти шприц. Дитину реанімували майже 40 хвилин, але не вдалося врятувати.

Лікар-неонатолог Володимир Галанзовский, який призначив препарат, сказав, що коензим композитум – це просто набір вітамінів і мінералів.

Судмедексперти попередньо встановили причину смерті: гостре запалення бронхів. Деякі лікарі вважають, що дитину міг вбити вірус, тому що при схожих симптомах померла 22-річна сусідка. Дівчина раптово померла від запалення легенів.

Також є припущення, що загиблі могли отруїтися хімікатами, якими удобрюють поля.

Поліція відкрила кримінальне провадження.

Як повідомляв НАШ раніше, ДБР назвали офіційну причину смерті Кирила Тлявова.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *