Український спортсмен переміг з рекордним результатом на Кубку світу з плавання

Український плавець Михайло Романчук встановив рекорд на сьомому етапі Кубка світу з плавання, який проходить в Досі (Катар).

Про це повідомляє FINA у Тwitter.

На змаганнях Україну представляв 23-річний спортсмен Михайло Романчук. Він проплив 1,5 кілометра вільним стилем за 14:51.61, здобувши золоту медаль і встановивши рекорд Кубка світу.

Срібло отримав чех Ян Мікі (14:58.30), третє місце в угорця Гергелі Гюрі (14:59.88).

Також спортсмен став володарем срібної нагороди пропливши дистанцію у 400 метрів за 3:48.61.

“Я дуже щасливий встановити цей рекорд перед олімпійським сезоном”, – сказав плавець.

We have a new World Cup Record in the 1500m FREE by Mykhailo ROMANCHUK of Ukraine!#SWC19 pic.twitter.com/C5aGTSw6lF

— FINA (@fina1908) November 8, 2019

An interview with the swimmer Mykhailo Romanchuk who was 1st and broke the world cup record in 1500 freestyle in the Fina Swimming world Cup Doha #SWC19 #FINA #SWIMMING #omega @fina1908 pic.twitter.com/Crdo3WU9jn

— FINA SWIMMING WORLD CUP 2019 – DOHA (@SWCDOHA) November 8, 2019

Як повідомляв НАШ раніше, український шахіст зайняв друге місце в міжнародному турнірі.

Джерело: Наш.live