Депутат минулого скликання Заліщук стала радницею Гончарука

Колишній народний депутат Світлана Заліщук стала радницею прем’єр-міністра Олексія Гончарука з питань зовнішньої політики.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“З учорашнього дня офіційно працюю штатним радником Прем’єр-міністра України з питань зовнішньої політики. З Олексієм Гончаруком ми товаришували з домайданних часів. Вірю в наміри й цінності цієї людини. Хочу допомогти й посилити його на зовнішньо політичному фронті”, – написала Заліщук.

Вона розповіла, що останні три тижні вони працюють разом і встигли провести з десяток міжнародних двосторонок.

Заліщук буде відповідати за підготовку міжнародних зустрічей та міжнародних візитів у координації з МЗС та віце-прем’єром Дмитром Кулебою.

“Моїми головними kpi будуть успішні контакти голови Уряду зі своїми візаві, міжнародними фінансовими інституціями та дипломатами, створення позитивних передумов для розвитку міжнародної співпраці України, допомога в привабленні інвестицій, сприяння ефективнішому економічному співробітництву між державами”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Світлана Заліщук була депутатом ВРУ восьмого скликання і балотувалася по мажоритарному окрузі на дострокових парламентських виборах 2019 року, але їй не вдалося потрапити у парламент.

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський призначив Нескромного першим заступником глави СБУ.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *