“Вступимо тільки тоді, коли буде на те воля”: Кулеба заявив, що в Євросоюзі не гарантують Україні членство

Віце-прем’єр-міністр країни з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що в даний час Брюссель не може пообіцяти Україні членство в Європейському Союзі.

Про це він повідомив в ефірі “5 каналу”.

Кулеба зазначив, що, якщо Україна продовжить збільшувати зв’язку з Європою, зокрема залучати європейський бізнес і збільшувати кількість лоукостів в європейські міста, то членство “прийде саме собою”,

“Я розумію, що ми зараз не отримаємо від ЄС ні гучних обіцянок, ні якихось великих, масштабних проектів. Тому нам потрібно зосередитися на іншому. Якщо ми не можемо відкрити двері, то давайте відкриємо всі вікна. Об’єднаймо наші економіки, об’єднаємо людей максимально … Стратегія в тому, щоб крок за кроком відкривати “вікна”, запускати більше українського бізнесу туди, залучати більше європейського бізнесу сюди. Більше лоукост-перельотів між різними містами України і ЄС. Більше міжлюдських контактів. І тоді членство в ЄС прийде само собою” , – підкреслив він.

Крім того, віце-прем’єр запевнив, що уряд України поставив собі завдання добитися відповідності економічним критеріям для вступу в ЄС протягом найближчих 5 років, незважаючи на розуміння, що навіть тоді Україну можуть не прийняти.

“Тому ми вступимо в ЄС тільки тоді, коли буде на те воля і готовність обох сторін”, – додав Кулеба.

Як повідомляв НАШ раніше, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба заявив, що сесія Парламентської асамблеї НАТО запланована у Києві на 22-25 травня 2020 року.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *