Жодного отруєння бджіл за 2 роки: спілка пасічників похвалилася досягненням

За 2 роки діяльності Спілки херсонських бджолярів у її членів-пасічників не було жодного випадку отруєння бджіл. Про такий вагомий результат заявив перший заступник голови спілки Павло Лавриненко.

Про це повідомляє Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

23 листопада в Херсоні пройшла конференція «Здорова пасіка 2019,» на якій понад 100 бджолярів ділилися власним досвідом.

Проблема отруєння бджіл належить до найболючіших, проте членам Спілки херсонських бджолярів вдалося її подолати завдяки взаємодії пасічників з державними відомствами і службами та безпосередньо з фермерами.

«За 2 роки діяльності асоціації у членів спілки не було жодної потравлі. Головний принцип –  профілактика, особисті контакти з Держпродспоживслужбою, фермером та фітосанітарною службою», – поінформував Павло Лавриненко.

Заступник голови Спілки херсонських бджолярів наголосив на важливості реєстрації для пасічників. Оскільки виведення роботи в правове коло дає змогу підприємцям отримати державну підтримку або грант.

Landlord раніше повідомляв про те, що українським бджолярам показали шлях до максимального прибутку: в Україні розроблено план дій щодо виходу вітчизняного меду на ринок США.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *