Компанія Pulp Mill Print стала фігурантом слідчих дій: подробиці

Генеральний директор ТОВ “Палп Мілл Прінт” Олег Дубровка заявив, що у поліграфічній компанії завершились  обшуки та почались телефонні погрози.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу НАШ.

Зазначається, що минулого тижня компанія несподівано опинилась під прицілом силовиків. Формальною підставою для обшуків правоохоронці назвали перевірку майна “Бліц-інформу”, яке перебуває у заставі “Укрексімбанк”.  

Адвокати такі “перевірки ” називають рейдерством, бо вони не мають правового підґрунтя. Через конфлікт міжнародна компанія зазнала збитків у розмірі 11 мільйонів доларів та втратила низку партнерів. Крім цього, почали надходити повідомлення з погрозами не лише адвокатам та нотаріусам, а і генеральному директору компанії.

“Я вважаю, що йде тиск далі на компанію, навіть на нотаріуса, котрий здійснював нотаріальні дії. О восьмій годині ранку йому почали телефонувати слідчі органи для того, що їм потрібно все знищити”, – розповів Дубровка.

Вже завтра Комісія Мінюсту буде розглядати заяву про скасування нотаріальних дій по реєстрації за “Палп Мілл Прінт” права власності на придбане майно.

Дубровка зазначив, що компанія вже звернулась до Генеральної прокуратури, Національної поліції, міської прокуратури, до адміністрації президента і Кабінету міністрів.

“Жодного статусу, який би надавав додаткові права ніж ті, щоб фіксувати виявлені правопорушення і в подальшому притягувати до відповідальності, на сьогоднішній день немає. Зараз відбувається підготовчий процес до наступних нападок, можливо проводяться негласні слідчі оперативні дії”, – прокоментував ситуацію адвокат Костянтин Пасіка.

На запит адвокатів правоохоронні органи досі не надали ніяких пояснень щодо дій слідчих.

Зазначимо, що “Палп Мілл Прінт” – поліграфічне підприємство, що є одним з найбільших у Європі.

Як раніше повідомляв НАШ, співробітники Національної поліції і СБУ провели обшуки в апараті управління “Укргазвидобування”. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *