Батько Олени Зеленської працює помічником депутата від “Слуги народу”

Батько першої леді Олени Зеленської Володимир Кияшко працює помічником у депутата від фракції “Слуга народу” Олега Бондаренко.

У коментарі представникам громадського руху Чесно Бондаренко сказав, що тесть Володимира Зеленського займається темою переробки промислових відходів у дорожнє покриття.

“Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Для мене він в першу чергу фахівець з питань екології та забруднення навколишнього середовища, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником”, – сказав депутат

Відзначається, що Кияшко працює помічником нардепа Бондаренко на громадських засадах. Після парламентський виборів він нібито підійшов до парламентарія і запропонував свою допомогу в якості помічника-консультанта.

Нардеп від “Слуги народа” Олег Бондаренко

Зараз батько Олени Зеленської працює над темою очищення України від промислових відходів, які утворюються в результаті видобутку руди в шахтах, а також шламових відвалів на Криворіжсталі, Запоріжсталі та інших промислових підприємствах. Зокрема, вивчає їх можливу переробку в дорожнє покриття.

Відзначимо, Володимир Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри Будівельні конструкції і споруди Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну Будівельні конструкції і споруди на транспорті.

Як раніше писав НАШ, перша леді країни, дружина президента Володимира Зеленського Олена розповіла, що дізналася про його рішення брати участь у президентських виборах з соцмереж.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *