Пристайко розповів, про що буде підсумковий документ нормандської зустрічі в Парижі

Прикінцеві положення комюніке, яке буде оприлюднено після завершення зустрічі лідерів “нормандського формату”, зовнішньополітичні радники глав держав узгодили ще 2 вересня в Берліні.

Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в кулуарах конференції NATO Engages, яка проходить в рамках ювілейної зустрічі лідерів країн-членів НАТО в Лондоні, повідомляє Сегодня.

“Я вже не один раз говорив і готовий повторити, що це документ, яким передбачається, якими будуть прикінцеві положення і висновки цієї зустрічі. Документ, скажу чесно, на жаль, не дуже амбітний. Він досить акуратний. На сьогоднішній день документ передбачає фіксацію досягнень, таких, як розведення в точках… Умовно, лідери відзначають позитиви розведення в трьох точках і пропонують визначити такі для розведення. Друге питання – лідери відзначають позитивний обмін, який відбувся, і пропонують прискорити роботу з обміну по наступного етапу, включаючи загальну ідею “всіх на всіх”. Далі – лідери вимагають визначення наступних ділянок для розмінування і т.д. Це загальні фрази, які перетворяться в документ тільки після закінчення зустрічі глав держав”, – пояснив глава МЗС України.

Як раніше повідомляв НАШ, російська сторона продовжує узгодження документа, який планується підписати за підсумками саміту “нормандської четвірки” в Парижі.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *