Адвокат сімей Небесної Сотні Закревська припинила голодування

Адвокат сімей героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська припинила голодування, яке розпочала через загрозу припинення розслідувань справ Майдану.

Про це вона написала у Facebook.

“Зупиняємо голодування, але не припиняємо контролювати виконання владою плану дій щодо відновлення слідства у справах Майдану і не втрачаємо суспільної уваги до цих справ. Як тільки зникає увага суспільства – зникає пріоритет для влади, і починається колапс”, – написала Закревська.

А також додала, що тепер потрібно вимагати від президента Володимира Зеленського підписання закону про перезавантаження Держбюро, який вчора ухвалила Верховна Рада, а також указу про затвердження нової структури ДБР, зі створеним управлінням у справах Майдану.

Нагадаємо, 21 листопада Євгенія Закревська оголосила голодування через зупинку розслідування проваджень щодо злочинів на Майдані. Пізніше до її голодування почали приєднуватися активісти й учасники Революції гідності.

Як раніше писав НАШ, список Небесної сотні, яка загинула під час подій на Майдані в 2014 році, був сфальсифікований за “політичними мотивами”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *