“Такого фашизму в Україні ще не було”: Тимошенко звернулася до Зеленського (відео)

Глава парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко звернулася до президента Володимира Зеленського до вимог накласти вето на законопроекти, які стосуються верифікації виплат субсидій і пенсій за останні три роки.

Відповідну заяву вона зробила в кулуарах Ради. Трансляцію вів телеканал НАШ.

“Вчора (3 грудня – прим. ред.) силами фракції “Слуга народу” в тому числі за підтримки президента Володимира Зеленського був підписаний закон, який зобов’язує провести перевірку правильності виплат пенсій, субсидій, соцплатежів за останні 3 роки. Технологія перевірки – закрита від суспільства, вони будуть перевіряти за незрозумілими технологіями, чи правильно людям виплачували пенсії і субсидії. Якщо їм за своїми суб’єктивним методикам здасться, що людям переплачували, у них будуть відбирати ці гроші, заморожувати пенсії”, – заявила Тимошенко, зазначивши, що “такого фашизму в Україні ще не було”.

Вона звернулася конкретно до президента з вимогою ветувати закони №1231 та №2168.

“Якщо він (Зеленський – прим. ред.) говорив про кінець епохи бідності, він зобов’язаний накласти вето на ці закони. Якщо він підпише – він буде співучасником терору проти кожного пенсіонера, проти українців, які останні три роки отримували пенсії. Я вимагаю від президента накласти вето на цей маразм”, – заявила Тимошенко.

Як раніше писав НАШ, президент України Володимир Зеленський на цьому тижні підписав 12 законів. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *