Перший заступник голови НБУ Козлова заявила, що учасники мітингу прийшли до її дому і знесли ворота

Перший заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що учасники мітингу весь день перебували біля її будинку, а потім знесли ворота.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“Вчора мітингувальники стояли біля мого будинку цілий день. Вигукували різні образливі речі. Кричали, щоб я до них вийшла. Не одна. З дочкою. Цікаво, що вони хотіли від восьмирічну дитину? Увечері пішли, залишивши після себе купу бруду … Сьогодні вранці прийшли знову. Деякі на таксі … Знесли ворота, які закривали вулицю. Що буде далі? “, – написала Рожкова.

Заступник голови НБУ зазначила, що такі дії мітингувальників є психологічним тиском.

“Поважаючи право на волевиявлення, хочеться все-таки зрозуміти, чи є в нашій правовій і демократичній країні хтось, хто буде захищати не словами, а діями конституційні права громадян на недоторканність житла, сім’ї, дітей? Плакати, гучномовці, акустичні системи – все йде в хід, щоб зробити психологічний тиск на наші сім’ї. Але, головне, – ці протести мають на меті створити ілюзію народного волевиявлення. І це гірше, адже замовники протестів використовують людей, які іноді закликають до того, що навіть не в компетен ції НБУ і спотворюють реальність, намагаючись протиставляти український народ і Національний банк “, – додала Рожкова.

Як повідомляв НАШ раніше, Національний банк України подав в суд на депутата від партії “Слуга народу” Олександра Дубінського.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *