Екс-нардеп Грановський відреагував на прохання Соболєва пройти детектор брехні

Депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв назвав прізвища восьми осіб, яких він просить пройти перевірку на детекторі брехні, щоб довести, що вони не причетні до вбивства свого сина. Нардеп 8-го кликання Олександр Грановський відреагував на це прохання.

Свою відповідь він оприлюднив на сторінці в Facebook.

Нагадаємо, Соболєв зробив цю заяву під час брифінгу після засідання суду.

Зокрема, він озвучив імена суддів Віктора Татькова і Артура Ємельянова, адвоката Руслана Брославського і позаштатного судового помічника Павла Маліка, а також народного депутата Верховної Ради 8-го скликання Олександра Грановського.

Соболєв підкреслив, що не звинувачує цих людей, але дуже хоче, щоб вони на детекторі брехні довели, що не причетні до погроз на його адресу.

У свою чергу Грановський сказав, що йому не відомі почуття і стан людини, яка втратила дитину.

“Я звичайно ж приймаю пропозицію пройти перевірку на поліграфі, щоб якомога скоріше відсікти таку версію… Слава Богу, що Слава не вважає, що я особисто до цього причетний, але чомусь думає, що мені можуть бути відомі якісь обставини цієї трагедії”, – йдеться в повідомленні.

Грановський додав, що з метою організації такої перевірки, він вже зв’язався з близькою до Соболєва людиною.

“Мені ця людина обіцяла передзвонити через годину. Упевнений, до вечора ми погодимо логістику і поставимо в цьому питанні крапку”, – додав екс-нардеп.

Як повідомляв НАШ раніше, суд заарештував підозрюваного у вбивстві трирічного сина депутата Соболєва.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *