Північна Африка – перспективний ринок для експорту ВРХ

Ірландія розглядає можливість експорту великої рогатої худоби на кілька африканських ринків, оскільки галузь шукає нових напрямків для продажу ВРХ. Так, в кінці листопада компанія Bord Bia запросила 13 впливових покупців худоби з Алжиру та Єгипту. Триденна ділова поїздка передбачала відвідування ферм та експортних складів, а також зустрічей B2B з ірландськими експортерами.

Візит було організовано після перегляду медичних сертифікатів на експорт ірландської худоби до Алжиру та експорту першої партії ірландських биків на алжирський ринок.

“Цей візит відбувається у вирішальний час, що дозволяє ірландським експортерам великої рогатої худоби встановлювати потенційно вигідні ділові відносини з покупцями як з Єгипту, так і з Алжиру. На обох ринках є значні потреби в імпорті, особливо попитом користуються молоді бики. Візит зосереджений на демонстрації сильних сторін галузі тваринництва, включаючи стан здоров’я, якість та продуктивність ірландської худоби, надійний контроль щодо відстежуваності та транспортування”, – розповідає Ніколас Раннінгер, менеджер компанії Bord Bia у африканському регіоні.

Джерело: Новини про м’ясо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *