2 млрд доларів можуть заробити виробники птиці з США завдяки експорту до Китаю

Нещодавно Служба з питань безпечності харчових продуктів США (FSIS) опублікувала перелік американських виробників м’яса птиці, які отримали дозвіл на експорт до Китаю. Влада КНР заборонила закупівлю курятини в США майже 5 років тому через спалахи пташиного грипу в країні.

До переліку підприємств, що мають можливість продавати птицю до Китаю увійшли фабрики таких великих американських компаній, як Pilgrim’s Pride Corp., Tyson Foods Inc., Foster Farms, Sanderson Farms Inc. та Perdue Foods LLC.

За оцінками експертів, через суттєве зростання попиту на м’ясо на китайському ринку, обсяги експорту птиці зі Сполучених Штатів можуть зрости вдвічі, або й в чотири рази, порівняно з показниками, які фіксувались до заборони поставок у 2015 році. Так, до ембарго обсяги експорту американської курятини до КНР у вартісному еквіваленті складали близько 500 млн доларів, тепер вони можуть досягти 1 млрд доларів. Також ще до мільярда доларів американські виробники можуть заробити на продажах пташиних лап, що є досить популярним продуктом в Китаї.

Джерело: Новини про м’ясо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *