Перевірку у згорілому коледжі в Одесі не проводили з 2014 року

Перевірка в згорілому Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу востаннє проходила п’ять років тому. Про це написав у себе в Telegram-каналі прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Гончарук повідомив, що в неділю, 8 грудня, приїхав до Одеси, щоб перевірити, як йде розслідування причин і обставин пожежі.

“З’ясував, що остання перевірка будівлі коледжу відбулася 5 років тому – в червні 2014 р. Тоді виявили основні порушення, а в цьому році будівля не була навіть серед пріоритетних для перевірки! Це абсолютно неприпустимо”, – обурився прем’єр.

Він пообіцяв, що до 10 січня Кабінет міністрів проведе повну перевірку протипожежної та техногенної безпеки у всіх закладах освіти, охорони здоров’я та транспортної інфраструктури.

“За дорученням президента, до 10 січня уряд проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вузів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури. Україна матиме глобальну стратегію протипожежної безпеки всієї країни”, – підкреслив Гончарук.

Як повідомляв НАШ раніше, кількість жертв пожежі в одеському коледжі зросла до десяти осіб.

Президент України Володимир Зеленський оголосив національний траур за загиблими через пожежу в Одесі.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *