У Мінську другий день протестують проти інтеграції Білорусі та Росії. Фото, відео

Жителі білоруського Мінська другий день протестують проти продовження інтеграції з Росією. Про це пише “Єврорадіо”.

За даними видання, учасники акції приїхали з різних міст Білорусі. Від 1 до 2 тисяч осіб пройшли вулицями міста, тримаючи в руках державні прапори. Білоруси закликали інші держави до солідарності з їх народом, попросили не визнавати угоди про інтеграцію. Керівник акції – член оргкомітету зі створення партії Білоруська християнська демократія (БХД) Павло Северинець. Цей мітинг також не узгоджено з правоохоронцями.

Вони ухвалили резолюцію на підтримку незалежності Білорусі і принесли до посольства РФ, зажадавши передати російським дипломатам. Будівлю охороняли бійці білоруського ОМОНу.

“У резолюції висловлюється протест проти так званої глибокої інтеграції Білорусі та Росії, підписання “дорожніх карт”, заявляється про нелегітимність будь-яких угод, які підпишуть влади Білорусі і Росії. Угоди, підписані диктаторами Лукашенком і Путіним і їх довіреними особами, білоруси не визнають і не будуть їм підкорятися”, – пише видання.

“Білоруському народу вистачить сил, щоб відстояти незалежність. Незалежність – це шлях до свободи. Живе Білорусь!”, – сказано в кінці резолюції.

Чим закінчилася зустріч Путіна і Лукашенка в Сочі?

Зустріч президентів Росії і Білорусі відбулася 7 грудня, напередодні 20-річчя підписання Договору про створення Союзної держави. Президенти говорили понад п’ять годин, після закінчення переговорів Лукашенко поїхав без заяв. Угоду про поглиблену інтеграцію не було підписано. Наступна зустріч відбудеться 20 грудня в російському Санкт-Петербурзі.

Як повідомляв НАШ раніше, 7 грудня в Мінську почалися акції протесту через візит Олександра Лукашенка в Росію.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *