Геращенко про пожежу в Одесі: Є свідчення, що деякі вчителі пішли з коледжу, залишивши там дітей

Міністерство внутрішніх справ буде вимагати підвищення відповідальності за порушення правил пожежної безпеки. Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ексклюзивному коментарі телеканалу НАШ.

Він повідомив, як просувається розслідування пожежі в Одеському коледжі, в результаті якої загинули 10 осіб.

“Чергова трагедія в Одесі – це наслідок безвідповідальності та відсутності дисципліни з питань дотримання правил пожежної безпеки. Якщо не використовувати ці правила, за них доводиться платити життями багатьох людей. Зараз поліція веде кримінальну справу, опитуються десятки свідків, у нас є свідчення про те, що деякі вчителі пішли з третього поверху, залишивши там дітей, яких пізніше знайшли неживими. Це неправильно, коли дорослі залишають місце пожежі і не рятують дітей, яких їм довірили батьки”, – сказав Геращенко.

За його словами, МВС буде вносити пакет законопроектів, які підуть на підвищення відповідальності за порушення правил пожежної безпеки.

“Зараз за те, що керівник закладу не дотримується правил, штраф лише 170 грн – звичайний вогнегасник коштує дорожче. Ми будемо пропонувати, щоб у бюджеті країни були передбачені гроші – наприклад, якщо на лікарню виділяється 100 млн грн, давайте передбачати відсоток – 0,3-0,5% – на постійне підтримання протипожежної безпеки”, – пояснив він.

Загиблого рятувальника Сергія Шатохіна буде посмертно представлено до державної нагороди.

“Давид Арахамія запропонував присвоїти йому звання Героя України. Його родині буде надано фінансову і матеріальну підтримку, сума ще визначається. Буде рішення Кабміну щодо виділення грошей сім’ям загиблих у цій страшній трагедії”, – додав Геращенко.

Як повідомляв НАШ раніше, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що перевірка у згорілому Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу востаннє проходила п’ять років тому.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *