Папа Римський закликав молитися за Україну напередодні “нормандської зустрічі”

Папа Римський Франциск молиться за позитивні підсумки зустрічі в “нормандському форматі”, яка відбудеться в Парижі 9 грудня. Про це повідомляє “Радіо Ватикан”.

Під час зустрічі з паломниками на площі Святого Петра у Ватикані Папа Франциск згадав про зустріч “нормандської четвірки”.

“Завтра в Парижі відбудеться зустріч президентів України, Росії і Франції і федерального канцлера Німеччини, відома як “нормандський формат”, з метою пошуків рішення болючого конфлікту, який вже роками триває у східній Україні. Супроводжую зустріч своєю молитвою, наполегливою ​​молитвою, тому що там потрібен мир, і вас запрошую робити те саме, щоб ця ініціатива політичного діалогу призвела до плодів миру у справедливості для цих територій і їх населення”, – сказав Папа.

Водоночас у храмах ПЦУ 8 грудня після Божественної літургії провели молитви за мир і перемогу України. Про це розпорядився предстоятель ПЦУ, митрополит Єпіфаній.

“Напередодні важливих міжнародних переговорів в Парижі, які стосуватимуться подальшої долі нашої країни, покладаємо великі надії на усемилостивого Господа. Єдиними устами і єдиним серцем завтра в усіх куточках України молитимемося за справедливий мир і перемогу для нашого народу і нашої держави”, – було сказано в його розпорядженні.

Як повідомляв НАШ раніше, президент Литви Гітанас Науседа закликав Російську Федерацію виконати зобов’язання в рамках Мінських угод.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *