В Україні офіційно запустили Нову митницю

Нова Державна митна служба України офіційно запрацювала 8 грудня. Про це заявив глава митниці Максим Нефьодов у себе в Facebook.

“Сьогодні о 00:00 офіційно запустилася Нова митниця. Це ще лише початок побудови нового держоргану, який буде дійсно працювати для платників податків”, – повідомив він.

За словами Нефьодова, о 00:03 оформили першу експортну декларацію на вантаж, а опівночі – перший рейс в аеропорту Бориспіль.

“Ще залишаються точкові питання, розгребемо за тиждень – місця доставки, окремі випадки транзиту, особливості роботи залізниці. Але в цілому все добре, працюємо далі”, – запевнив глава ДМС.

З 8 грудня Держмитниця отримала повноваження Держфіскальної служби із реалізації державної митної політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні законодавства з питань державної митної служби.

Максим Нефьодов очолив ДМС 15 липня цього року – після того, як переміг в конкурсі на цю посаду.

Як повідомляв НАШ раніше, 15 листопада Максим Нефьодов заявив, що в Україні вже зареєстровано усі 16 митниць нової Державної митної служби і призначено виконувачів обов’язки керівників.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *