Під нововідкритим Шулявським мостом помітили тимчасові підпори з дерева. Фото

У мережі з’явилася фотографія тимчасових дерев’яних опор нововідкритого Шулявського моста. Її опублікував у себе в Facebook користувач Богдан Тицький.

“Спочатку не повірив, тому поїхав перевірити. Це фото нововідкритого Шулявського моста. І так під усіма опорами”, – прокоментував він.

До цього на дерев’яні підпірки звернув увагу транспортний експерт Віктор Петрук. Він написав, що на новому шляхопроводі ще не можна проводити випробування, оскільки він досі стоїть на тимчасових опорах.

“Мене цікавить ступінь готовності лише одного елементу – підферменників. Без них випробування та експлуатація шляхопроводу НЕ МОЖЛИВІ, оскільки саме вони сприймають навантаження від опорних частин та передають його на опори. Станом на 26.12.2019 р., жодна опорна частина Шулявського шляхопроводу не була навантажена. Шляхопровід досі стоїть на тимчасових опорах, які неможливо прибрати, бо частина підферменників все ще заливається бетоном. Останній був залитий лише вчора, приблизно о 15:00. На набрання бетоном міцності, зазвичай, потрібно від 21 до 28 днів. До того часу його не можна навантажувати”, – пояснив Петрук.

За його словами, через тимчасові опор може виникнути ризик пошкодження конструкції шляхопроводу. Експерт вважає, що випробування моста повинні були проходити не раніше 17 січня.

“Ніде в світі до цього прогонова споруда не випробовувалась окремо від опорних частин, які є невід’ємною частиною силової схеми мосту. Незадіяні у випробуванні на тимчасових опорах опорні частини, потребуватимуть повторного випробування всього шляхопроводу. Але це не головна проблема. Головна проблема – ризик незворотного пошкодження конструкції шляхопроводу, вартість якого, на сьогоднішній день вже досягла 826,2 млн. грн”.

Фото: Віктор Петрук

Як повідомляв НАШ раніше, 28 грудня мер Києва Віталій Кличко в костюмі Діда Мороза відкрив рух Шулявським мостом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *