“Політичне рішення” і “справедливість є”. Як “Голос”, “Батьківщина” та “ЄС” відреагували на обмін полоненими

Представники ключових українських партій вітають обмін полоненими між Україною і представниками ОРДЛО. Вони діляться враженнями і думками в своїх соціальних мережах.

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко репостнула фото ОП з обміну і підписала:

“Вітаю наших хлопців з поверненням додому! Знаю: справедливість є. І вона буде встановлена ​​по відношенню до тих, на кого обміняли наших полонених”.

Нардеп Святослав Вакарчук написав, що партія “Голос” повністю підтримує необхідність звільнення українців, але “не під диктовку Москви, яка отримує виконання всіх своїх умов”.

На сторінці партії з’явилася заява, що “Банкова ухвалила 100% політичне рішення про обмін в умовах повної юридичної невизначеності у відносинах воюючих сторін. Невизначеності настільки великої, що юридично навіть невідомо, скільки цих сторін”.

Партія “Слуга народу” опублікувала фотографії з повернення другої частини українців, яких звільнили з “ДНР”. Давид Арахамія опублікував у себе трансляцію звільнення полонених.

Нардеп від “Євросолідарності” Петро Порошенко на обмін ще ніяк не відреагував. Увечері в суботу він опублікував заяву партії і написав, що “рішення влади про обмін причетних до злочинів проти учасників Революції Гідності обірве останні ниточки до безпосередніх замовників злочинів”, і що “вже зараз очевидно, що ці ниточки ведуть до Москви, до головного замовника – Путіна і його маріонетки Януковича”.

Як повідомляв НАШ раніше, рідні звільнених полонених виїхали в аеропорт “Бориспіль”. Прибуття 76 українців очікується близько 20:00.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *