Міноборони: Звільнених бійців ЗСУ направили до госпіталю

Звільнених з полону 12 українських військовослужбовців оглянуть лікарі в київському військово-медичному клінічному центрі “Головний військовий госпіталь”. Зараз усі звільнені знаходяться в задовільному стані. Про це повідомляє прес-центр Міноборони України.

У військовій лікарні їх зустрів міністр оборони України Андрій Загороднюк. Він привітав військовослужбовців з поверненням на мирну територію, подякував за витримку і твердість і запевнив, що кожному з них буде надана максимальна підтримка, лікування та реабілітація.

Планується, що всіх звільнених з полону бійців оглянуть військові лікарі та фахівці медичної служби.

“У разі необхідності військовослужбовцям буде надано кваліфіковану медичну допомогу. Зокрема, буде проведено поглиблене медичне обстеження, до якого залучатимуться найкращі фахівці медичної служби Збройних Сил України та військові психологи”, – йдеться у повідомленні.

За даними начальника Військового госпіталю генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука, попередньо всі військовослужбовці знаходяться у задовільному стані.

“Ми почнемо всебічне обстеження, і в подальшому, крім фізичного лікування, якщо в цьому буде потреба, обов’язково надамо можливість кожному пройти психологічну реабілітацію”, – сказав він.

Як раніше повідомляв НАШ, Володимир Зеленський заявив, що представники ОРДЛО звільнили 81 українця в рамках обміну полоненими.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *