У Відні тривають газові переговори між Україною та РФ: деталі

Переговори РФ і України по транзиту газу, які почалися в четвер і тривали всі вихідні, продовжаться вдень 30 грудня у Відні. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У суботу пізно ввечері глава правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв повідомив, що в переговорах є певний прогрес, але узгоджених текстів угод поки немає.

Увечері в неділю “Газпром” заявив про прибуття до Відня на місце зустрічі партнерів керівництва компаній, відповідальних за підписання підготовлених документів. Очікувалося остаточне узгодження пакету документів відповідно до протоколу від 20 грудня.

Міністр юстиції України Денис Малюська, уповноважений підписати мирову угоду з “Газпромом” за штрафом Антимонопольного комітету, пізніше опублікував фотографію, яка свідчила про початок підписання документів в рамках мінського газового протоколу.

“У ніч на понеділок ці новини продовження не отримали, розвиток подій очікується вдень 30 грудня”, – йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв НАШ, російська компанія “Газпром” виплатила Україні 2,9 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *