Кравцов залишає посаду голови “Укрзалізниці” та заперечує конфлікт з Мінінфраструктури

Глава Укрзалізниці Євген Кравцов йде у відставку. Про це сказано в новорічному зверненні на сайті “Укрзалізниці”.

“Останнім часом було багато розмов про нібито конфлікт Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури. Але ми командні гравці з єдиною важливою метою – поліпшення стану Укрзалізниці та бажанням ефективного розвитку української інфраструктури. А це виключає будь-які конфлікти і залишає місце виключно  для конструктивних відносин”, – стверджує Кравцов у зверненні.

За його словами, він переходить на роботу в публічний сектор.

“Після розгляду мого звернення про припинення контракту у зв’язку з переходом на роботу в публічний державний сектор на засіданні Наглядової Ради вже на початку 2020 року, я впевнений, що залізнична родина залишиться близькою для мене”, – сказано в повідомленні.

Кравцов пообіцяв розповісти подробиці після того, як будуть ухвалені всі формальні рішення. Він прийшов до УЗ в 2015 році і став радником генерального директора. Потім працював на інших посадах, свого часу обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури.

Як повідомляв НАШ раніше, міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що розраховує на те, що наглядова рада “Укрзалізниці” до кінця року звільнить Євгена Кравцова.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *