Вільям Тейлор завершує роботу в Україні: він опублікував прощальне відео з подяками

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор записав прощальне відеозвернення. Його каденція добігла кінця. Ролик опубліковано на YouTube-каналі американського посольства.

Тейлор сказав, що налаштований дуже оптимістично і що він застав чудовий період – коли з’явилися нові можливості просувати реформи, запрацював Вищий антикорупційний суд, відбувся обмін між Україною і Росією.

Дипломат нагадав, що США висловлюють підтримку України – зокрема, в санкціях проти “Північного потоку-2”. І додав, що підтримка буде тривати.

Довідка. 1 січня Вільям Тейлор завершує свою роботу в Україні. Новим тимчасовим повіреним стане його заступниця, 54-річна Крістіна Квін.

“Я дуже оптимістично налаштований щодо України. І я радий, що моя заступниця Крістіна Квін замінить мене на цій посаді. Це відмінна можливість для неї і для України будувати наші відносини. Це був чудовий час для мене, дуже дякую, – закінчив він і попрощався українською.

Як повідомляв НАШ раніше, Сенат США ухвалив законопроєкт про оборонний бюджет на 2020 рік, до якого входить введення санкцій проти будівництва газопроводу “Північний потік-2”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *