У Кремлі розповіли подробиці розмови Зеленського з Путіним

Президенти України і Росії під час телефонної розмови констатували, що обмін утримуваними особами сприяє зміцненню взаємної довіри. Про це повідомляє пресслужба Кремля.

“Наголошено на важливості укладеної напередодні “пакетної” угоди, яка передбачає продовження з 1 січня 2020 року безперебійного транзиту російського газу до Європи через територію України. Відзначено конструктивний характер минулих переговорів, підсумки яких створюють сприятливу атмосферу для вирішення інших двосторонніх проблем”, – заявили в Кремлі.

Також сказано, що Володимир Зеленський і Володимир Путін “дали позитивну оцінку проведеному 29 грудня обміну утримуваними особами” і констатували, що це “йде в руслі домовленостей, досягнутих на саміті “нормандської четвірки” в Парижі 9 грудня, сприяє зміцненню взаємної довіри”.

“Президенти обмінялися привітаннями з нагоди Нового року. Висловилися за розвиток російсько-українських відносин у 2020 році”, – додали в Кремлі і уточнили, що ініціатором розмови була російська сторона.

Як повідомляв НАШ раніше, 31 грудня Володимир Зеленський зателефонував Володимиру Путіну. Вони обговорили обмін полоненими і укладений контракт по транзиту газу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *