Про “Укрзалізницю” та МВФ: Гончарук підбив підсумки візиту в Давос

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук переконаний, що довіра міжнародних партнерів до України посилюється.

Про це він заявив після участі української делегації у Всесвітньому економічному форумі в Давосі у Facebook.

Гончарук виділив декілька важливих міжнародних зустрічей, серед них: із головою уряду Фінляндії Санною Марін та прем’єром Польщі Матеушем Моравецьким.

“Це була перша за останні 5 років зустріч двох Прем‘єр-міністрів України та Фінляндії. Подякував за непохитну підтримку територіальній цілосності України та запросив пані Марін приїхати з візитом в Київ найближчим часом”, – йдеться в повідомленні.

Також міністр мав зустріч з директором-розпорядником МВФ Крістіаліною Георгієвою. Вони обговорили хід виконання попередніх заходів, необхідних для затвердження узгодженої на робочому рівні програми розширеного фінансування.

Гончарук не оминув чутки про “Укрзалізницю” та Deutsche Bahn

“Важливий момент, щоб уникнути спекуляцій – мова лише про стратегічне партнерство, а не про продаж чи концесію Укрзалізниці. Українська залізниця залишається під повним контролем держави, і це точно. Крапка”, – пояснив український міністр.

Надати більше інформації прем’єр пообіцяв розповісти 5 лютого під час підписання “Угоди про стратегічне партнерство” із Deutsche Bahn в Києві.

“Ще одна важлива зустріч – із президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті. Він позитивно оцінив співпрацю з Україною в 2019 році, а саме – успішність впроваджуваних реформ та досягнення макроекономічної стабільності”, – додав Гончарук.

Як повідомляв НАШ раніше, у Deutsche Bahn розкрили подробиці угоди з Укрзалізницею.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *