Проблеми шкільного харчування: Зеленська зустрілась з очільниками ОДА

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська обговорила з головами Черкаської та Київської ОДА проект з упровадження здорового харчування в українських школах.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Ідея проекту виникла під час грудневого візиту Олени Зеленської до черкаських закладів освіти. Тоді дружина Президента спілкувалася з батьками школярів та взяла участь у круглому столі “Здорова школа” з головами об’єднаних територіальних громад, директорами сільських шкіл і представниками районного відділу освіти”, – йдеться в повідомленні.

Також вони обговорили прохання батьків, щоб у раціоні школярів було не лише цільне молоко, а й кисломолочні продукти.

Керівник Черкаської області Роман Боднар наголосив на потребі зосередитися на технічному оснащенні їдалень, зокрема харчоблоків. Тому впродовж лютого буде прописаний план проекту з урахуванням деталей.

Також на зустрічі була присутня міністр освіти і науки Ганна Новосад. Вони проговорили ситуацію зі шкільною освітою в Київській області, плани щодо будівництва нових шкіл та організації опорних, поточний стан системи шкільного харчування.

“Крім того, торкнулися питання нестачі місць у дитячих садочках. Ганна Новосад розповіла, що Міністерство освіти і науки наразі розглядає можливість для батьків малюків отримувати ваучери в приватні садочки, якщо у державних бракує місць”, – повідомили в прес-службі.

Як повідомляв НАШ раніше, у Кабміні “інвестиційних нянь” посадять у переобладнану перукарню.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *