Зеленський зібрав нараду через тарифи на теплопостачання

Нарада з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення і реалізації програми енергоефективності в житловому фонді під головуванням президента України Володимира Зеленського відбулася сьогодні, 31 січня. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Президент заслухав інформацію про те, які кроки були зроблені для зменшення вартості послуг і зниження енергоспоживання.

Глава Кабміну Олексій Гончарук зазначив, що уряд зі свого боку зробив усе можливе для виконання доручення президента. За його словами, за грудень споживачам було нараховано до сплати на 5-35% менше.

“Всього 143 підприємства в 120 містах прийняли рішення про зниження тарифу, і дуже значний відсоток людей в країні отримав реальне зменшення рахунків в грудні. Ми продовжуємо працювати з обласними держадміністраціями, і в січні очікуємо, що більше підприємств зможуть долучитися до цього процесу”, – зазначив Гончарук.

Учасники зустрічі погодилися, що основний запас зменшення вартості тепла для населення не в зниженні цін на газ, а в проведенні ефективної термомодернізації будівель і реалізації заходів з енергоефективності в житловому фонді.

Як раніше повідомляв НАШ, Зеленський доручив Кабміну створити робочу групу у зв’язку зі спалахом коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *