Розширити виробництво м’ясної ВРХ до 17 тис. голів на рік планує “Агрікор холдинг”

На українському ринку присутньо досить небагато компаній, які займаються вирощуванням м’ясних порід ВРХ. Чотири компанії-лідери галузі разом утримують близько 20 тис. голів м’ясних порід великої рогатої худоби. Утім, найбільший виробник “Агрікор Холдинг”, що входить до групи “Агрейн”, заявляє про розширення поголів’я майже втричі – до 17 тис. голів, уже в найближчі кілька років.

Олександр Будник, головний технолог сектору тваринництва в “Агрікор Холдинг”, повідомив: “Ми розробили стратегію, щоб за 4-5 років відновити поголів’я до 10-11 тис. голів на рік, а в подальшому і до 17 тис. голів на рік. Потужності для цього є. Плануємо розширювати деякі ферми, будувати нові загони та інше. Бази відгодівлі будуть знаходитися в Чернігівській області. Є ще одна ферма в Сосницькому районі. Вона була законсервована в 2015 році. Зараз це господарство знаходиться в хорошому стані, ми робимо там ремонт і запускаємо тварин. Утім, це все-таки план на 5 років і немаленькі інвестиції. Ось чому поки рано говорити, що це буде виконано на сто відсотків. Але в будь-якому випадку треба розвиватися”.

Сьогодні рейтинг підприємств України, що займаються вирощуванням м’ясних порід ВРХ виглядає так: головний гравець – “Агрікор Холдинг” з поголів’ям близько 6 тис., на другому місці серед м’ясних тваринників – “Баффало”, що входить до складу компанії ПАТ “Миронівський хлібопродукт”. Тут поголів’я великої рогатої худоби м’ясних порід складає 5-6 тис. На третьому місці Ukrlandfarming з близько 5 тис. голів ВРХ, а на четвертому – “Ратнівський аграрій” (більше 2 тис.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *