Я нас порівнюю з Польщею, Францією, але не з Панамою: Гончаренко та Верещук посперечалися в прямому ефірі

Народний депутат України від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко та нардеп від “Слуги народу” Ірина Верещук влаштували перепалку в прямому ефірі телеканалу НАШ. 

Постало питання щодо того, чому українців не вивезли з Уханя ще місяць тому, а саме на день пам’яті жертв “Небесної сотні”. Гончаренко наголосив, що більшість країн відразу вивезла своїх громадян, але не Україна.

“Влада розповідала, що вивезе українців з Китаю мясяць тому. А це не треба було розповідати, треба було туди відправити літак та повернути наших людей, тому що так зробили всі влади світу. Польща вивезла своїх давно, Великобританія давно, США давно, Франція давно, Австралія давно”, – наголосив він.

На слова нардепа Верещук додала, що не всі люди ще вивезені з Китаю, і Україна взяла на себе відповідальність за життя 27 іноземців.

“Спочатку Китай забороняв вивезення людей. І немає різниці, коли Польща вивезла, кожна країна вирішувала питання відповідно до свого протоколу. Ми на своєму борту привезли 27 іноземців разом з 45 українцями, а ви кажете, що всі вже вивезли своїх людей – ні. Процес триває”, – сказала вона.

Гончаренко перебив народного депутата та відзначив, що серед евакуйованих іноземців є громадяни Панами, які, за його словами, стоять нижче українців.

“Ви вивезли людей Панами. Ви наших людей порівнюєте з громадянами Панами. Я нас рівняю з Польщею, Великобританією та Францією. Мені треба з Панамою нас порівняти? Я вважаю, що Україна повинна стояти вище країни Панами”, – сказав народний депутат від “Євроейської солідарності”, на що пані Верещук дуже емоційно відповіла, що не треба ділити людей на сорти. 

“Ви хочете сказати, що є різниця між громадянами Панами та Польщі? Ви ділите на сорти людей? З цього все і починається. Поскладайте там собі все у розумі. Ми всі люди – не забувайте цього”, – відповіла нардеп. 

Гончаренко пояснив, що порівняв не людей, а країни та владу. 

“Я порівняв не громадян, а країни і владу. Якщо ви рівняєтесь на латиноамериканські країни, то це ваше право, а я хочу бачити Україну європейсько країною”, – твердо відповів народний депутат від “Європейської солідарності”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до українців з приводу сутичок 20 лютого у селі Нові Санжари.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *