Зеленський записав відеозвернення до українців у зв`язку з подіями у Нових Санжарах

Президент України Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до українців з приводу сутичок 20 лютого у селі Нові Санжари. Трансляцію вів телеканал НАШ.

“Історія із коронавірусом та поверненням наших громадян це – черговий іспит для нашого суспільства. У першу чергу, я хочу привітати наших громадян, які повернулися на Батьківщину, ми раді, що ви вдома”, – сказав президент.

У відео Зеленський подякував екіпажу літака, журналістам, працівникам МЗС, МОЗ та МВД за проведену роботу та побажав здоров`я усім евакуйованим українцям.

“Я дякую і абсолютній більшості нашого суспільства за слова підтримки та готовність допомогти усім українцям, які повернулися з Уханю”, – сказав президент.

Також Зеленський заявив, що ніколи не порушить клятву про те, що буде усіма справами дбати про добробут українського народу.

“Я розумію, що у певної частини місцевих мешканців виникли занепокоєння. Ми знаємо, що дехто свідомо та навмисно сіяв серед людей паніку, а потім підбурював до цього дикунства. Замовники і організатори понесуть відповідальність. Усі фото і телекамери зафіксували обличчя людей, які організували масові безпорядки. Це відомі світу “вірусологи” у спортивних костюмах. Раніше вони вже були помічені як поважні аграрії, що виступають проти ринку землі. Усім “режисерам” та “постановникам” погорілого театру я хочу сказати наступне – є моменти, коли немає інтересів влади чи опозиції”, – заявив президент.

Також Зеленський розповів про перебіг ситуації у Нових Санжарах.

“Ми підготували безпечні умови перебування, врахувавши всі стандарти ВООЗ та практику інших країн, які здійснили евакуацію громадян з Китаю. Це буде двотижневий термін посиленого медичного спостереження. Усі евакуйовані та персонал забезпечені засобами індивідуального захисту, наразі ніхто не має симптомів ГРВІ”, – сказав президент та додав, що сьогодні будуть проведені додаткові тести.  

Як раніше повідомляв НАШ, евакуйований українець Микита Тюрев розповів про умови та якість харчування у “Нових Санжарах”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *