Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойко: Діти українського політика повинні вчитися в Україні, а не закордоном

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко зазначив в прямому ефірі телеканалу НАШ, що діти будь-якого українського політика повинні вчитися в Україні, а не закордоном.

“Порошенко намагався стати великим націоналістом, ніж є самі націоналісти. В цьому відношенні він провалився, бо так не можна. Він намагався використовувати всі ці ідеології. Люди відчули фальш, тому він провалив все на виборах”, – сказав він.

Бойко додав, що напрямок відправляти вчитися дітей за кордон несе в собі лицемірство.

“Відносно дітей можу сказати однозначно – якщо ти в українській політиці, то твої діти повинні вчитися в Україні. У мене всі діти вчаться в Україні в звичайних школах, у мене не було думки відправляти їх кудись за кордон, тому що тоді ти не маєш морального права називатися політиком. Хочеш бути бізнесменом – відправляй закордон. Сам напрям відправляти вчитися дітей за кордон несе в собі лицемірство”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що молодшого сина п’ятого президента України Михайла Порошенко помітили під час виступу відомого російського репера Face в Лондоні.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Одна думка про "Бойко: Діти українського політика повинні вчитися в Україні, а не закордоном"

  1. Хоч Бойко і ворог, ватник, але в цій ситуації він повністю прав. У команди ЗЕ, яка тепер прийшла до влади спільні дві речі – повна відсутність українського патріотизму і навчання за кордоном. Для них Захід – це круто, а Україна – ніщо. Вони такі ж ватники, тільки з приставкою євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору