Росія планує наростити експорт свинини

Росія повідомляє про високий потенціал експорту свинини. Перший заступник міністра сільського господарства РФ Джамбулат Хатуов повідомив про збільшення потенціалу експорту до Азії.

За останні 7 років виробництво свинини на російських підприємствах збільшилося в 1,5 раза – на 1,6 млн тонн. Позитивна тенденція спостерігається і цього року. За даними Міністерства сільського господарства Росії, за перші 5 місяців 2019 року виробництво свинини досягло 1,73 млн. тонн живою вагою, що на 5,9%, або на 97 тис. тонн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Високі темпи зростання дозволили підвищити рівень самозабезпеченості свининою в країні до 99,5%. Що стосується експорту цього виду м’яса, то його обсяг також зростає, повідомляють представники міністерства. Серед стратегічно важливих цільових ринків для Росії є азіатські країни: Китай, Японія, Південна Корея та інші.

Африканську чуму свиней у Росії виявили ще 10 років тому, але через посилення заходів біобезпеки промисловості вдалося припинити поширення вірусу. Сьогодні правила біозахисту на свинофермах РФ вважаються одними з найсуворіших у світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *