Депутат Київради Сергій Харчук приховав квартиру та фірму в Карлових Варах

Депутат Київради Сергій Харчук не вказав у декларації квартиру та фірму в курортному місті Карлові Вари в Чехії. Про це повідомив Михайло Маглов у російському проекті «Муніципальний сканер».

Продовжити читання “Депутат Київради Сергій Харчук приховав квартиру та фірму в Карлових Варах”

Безвіз для України: як виїхати за кордон?

На що розраховувати українцям після 11 числа? Не семимильними кроками, але дошкандибали. Вже у неділю закарпатці зможуть потрапити до країн ЄС без віз. Режим почне діяти 11 червня о першій годині ночі за київським часом. Продовжити читання “Безвіз для України: як виїхати за кордон?”

На хабарі затримано доцента кафедри одного з ВНЗ Ужгорода

Розрахунок у валюті викладач вимагав за складання іспиту студентом. Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області та слідчі прокуратури Закарпатської області задокументували факт вимагання неправомірної вигоди службовцем однієї з кафедри Ужгородського Національного університету. Продовжити читання “На хабарі затримано доцента кафедри одного з ВНЗ Ужгорода”

На Мукачівщині невідомі викрали неповнолітнього: хуліганів розшукали – хлопця врятовано

Група осіб силоміць заштовхала юнака до автомобіля. Його вивезли до одного з підвалів і почали знущатись. Хлопцю ж вдалося вирватись з полону і поінформувати правоохоронців Продовжити читання “На Мукачівщині невідомі викрали неповнолітнього: хуліганів розшукали – хлопця врятовано”