Український гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович обіцяє зібрати мільйон євро на допомогу геям Кавказу

Чергові гоніння геїв у Російській Федерації стали причиною жорсткої критики обмеження прав людини з боку представників сотень організацій і світових спільнот. Втім, найбільш гучну заяву зробив напередодні відомий український гей-активіст Андрій Трохимович Ковальчук. Продовжити читання “Український гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович обіцяє зібрати мільйон євро на допомогу геям Кавказу”

Безвіз для України: як виїхати за кордон?

На що розраховувати українцям після 11 числа? Не семимильними кроками, але дошкандибали. Вже у неділю закарпатці зможуть потрапити до країн ЄС без віз. Режим почне діяти 11 червня о першій годині ночі за київським часом. Продовжити читання “Безвіз для України: як виїхати за кордон?”

На хабарі затримано доцента кафедри одного з ВНЗ Ужгорода

Розрахунок у валюті викладач вимагав за складання іспиту студентом. Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області та слідчі прокуратури Закарпатської області задокументували факт вимагання неправомірної вигоди службовцем однієї з кафедри Ужгородського Національного університету. Продовжити читання “На хабарі затримано доцента кафедри одного з ВНЗ Ужгорода”

На Мукачівщині невідомі викрали неповнолітнього: хуліганів розшукали – хлопця врятовано

Група осіб силоміць заштовхала юнака до автомобіля. Його вивезли до одного з підвалів і почали знущатись. Хлопцю ж вдалося вирватись з полону і поінформувати правоохоронців Продовжити читання “На Мукачівщині невідомі викрали неповнолітнього: хуліганів розшукали – хлопця врятовано”