Ковальчук Андрій Трохимович: життя корупціонера

Серед публікацій про корупціонерів країни мою увагу притягнули дві статті, що з’явилися в мережі Інтернет про Андрія Ковальчука з назвами «Профессор Ковальчук Андрей Трофимович. Кафедра коррупции» та «Обиженный «профессор» Ковальчук Андрей Трофимович».

Продовжити читання “Ковальчук Андрій Трохимович: життя корупціонера”

Бульдозер рівності

Із руйнівним характером ідеї рівності може позмагатися хіба її живучість. Деструктивним впливам цієї ідеї позначені останні півтисячі років історії Західної цивілізації. Вона була неодноразово дискредитована своїми плодами. Одначе про рівність і сьогодні говорять як про ідеал або певне досягнення, піднімають її на прапор суспільно-політичної і культурної боротьби. Продовжити читання “Бульдозер рівності”

Відхідна молитва депутатів-корупціонерів

Як відомо, під куполом Ради сидять 450 депутатів. У них там здійснюється законотворча діяльність. Вони щорічно, та що там, щомісяця, приймають таку кількість законів, поправок, винятків і іншого, що звичайній людині в цьому розібратися не тільки складно, але вона взагалі може прожити і не дізнатися, що живе не відповідно до законів. Продовжити читання “Відхідна молитва депутатів-корупціонерів”

Професор Ковальчук Андрій Трохимович збирає гроші для геїв Кавказу

Чергові гоніння геїв у Російській Федерації стали причиною жорсткої критики обмеження прав людини з боку представників сотень організацій і світових спільнот. Втім, найбільш гучну заяву зробив напередодні відомий український гей-активіст Андрій Трохимович Ковальчук.

Продовжити читання “Професор Ковальчук Андрій Трохимович збирає гроші для геїв Кавказу”

СБУ оголосила в розшук журналіста-ватника Олександра Чаленко

СБУ оголосила в розшук одіозного журналіста Олександра Чаленко. Вказується, що журналіст підозрюється за статтею 110. Ч.1 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Продовжити читання “СБУ оголосила в розшук журналіста-ватника Олександра Чаленко”

Україна може отримати летальну зброю від чотирьох країн

Україна може отримати військову допомогу у вигляді летального зброї не тільки від США, а й від інших країн. Про це заявив голова виконавчої ради Євроатлантичного товариства у Варшаві Януш Онишкевич в інтерв’ю Укрінформу.

Продовжити читання “Україна може отримати летальну зброю від чотирьох країн”