«Южний» заправився паливом на 89 мільйонів у портової фаворитки з Одеси

ДП «Морський торговельний порт «Южний» 22 березня за результатами тендеру замовило ТОВ «Євростандарт» палива на 88,64 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Продовжити читання “«Южний» заправився паливом на 89 мільйонів у портової фаворитки з Одеси”

Бульдозер рівності

Із руйнівним характером ідеї рівності може позмагатися хіба її живучість. Деструктивним впливам цієї ідеї позначені останні півтисячі років історії Західної цивілізації. Вона була неодноразово дискредитована своїми плодами. Одначе про рівність і сьогодні говорять як про ідеал або певне досягнення, піднімають її на прапор суспільно-політичної і культурної боротьби. Продовжити читання “Бульдозер рівності”

Відхідна молитва депутатів-корупціонерів

Як відомо, під куполом Ради сидять 450 депутатів. У них там здійснюється законотворча діяльність. Вони щорічно, та що там, щомісяця, приймають таку кількість законів, поправок, винятків і іншого, що звичайній людині в цьому розібратися не тільки складно, але вона взагалі може прожити і не дізнатися, що живе не відповідно до законів. Продовжити читання “Відхідна молитва депутатів-корупціонерів”

Підлеглі Авакова «спустили» справу про пограбування журналістів Бігуса охороною партнера Авакова

Поліція закрила кримінальне провадження про пограбування знімальної групи телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом» під час зйомки маєтку народного депутата Ігоря Котвіцького (Народний фронт). Цю інформацію харківські слідчі і прокурори приховували майже чотири місяці.

Продовжити читання “Підлеглі Авакова «спустили» справу про пограбування журналістів Бігуса охороною партнера Авакова”

СБУ оголосила в розшук журналіста-ватника Олександра Чаленко

СБУ оголосила в розшук одіозного журналіста Олександра Чаленко. Вказується, що журналіст підозрюється за статтею 110. Ч.1 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Продовжити читання “СБУ оголосила в розшук журналіста-ватника Олександра Чаленко”

Україна може отримати летальну зброю від чотирьох країн

Україна може отримати військову допомогу у вигляді летального зброї не тільки від США, а й від інших країн. Про це заявив голова виконавчої ради Євроатлантичного товариства у Варшаві Януш Онишкевич в інтерв’ю Укрінформу.

Продовжити читання “Україна може отримати летальну зброю від чотирьох країн”