Крах Five Winds Asset Management и Questra World мошенника Павла Крымова. Что делать обманутым вкладчикам?

Ранее стало известно, что в попытке запутать следствие, создатель пирамид Questra и A.G.A.M. Павел Крымов провел быстрый ребрендинг своих организаций. Продовжити читання “Крах Five Winds Asset Management и Questra World мошенника Павла Крымова. Что делать обманутым вкладчикам?”

Организатор Five Winds Asset Management и Questra World Павел Крымов пытается запутать следствие

Мы продолжаем освещать события, которые разворачиваются вокруг крупнейшей международной аферы Questra World и Atlantic Global Asset Management. Ранее следственными органами было установлено, что организатором пирамиды Questra World является гражданин Украины – Крымов Павел Геннадьевич 1975 г.р. Департаментом Внутренних Дел РК заведено уже несколько уголовных дел по ст. 190 ч. 4 УК РК – мошенничество в особо крупном размере. Продовжити читання “Организатор Five Winds Asset Management и Questra World Павел Крымов пытается запутать следствие”

Запорізькі судді скаржаться на адвокатів фірташівського Сивака у дисциплінарну комісію

Колегія суддів Заводського районного суду Запоріжжя звернеться до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії щодо притягнення захисників директора Запорізького титано-магнієвого комбінату Володимира Сивака до дисциплінарної відповідності через неявку на засідання суду без поважних причин. Про це повідомляє кореспондент «Наших грошей» із зали суду.

Продовжити читання “Запорізькі судді скаржаться на адвокатів фірташівського Сивака у дисциплінарну комісію”

Армійський постачальник «Трейд коммодіті» купував у Росії небезпечні присадки

Армійський постачальник «Трейд коммодіті» купував в Росії присадки, які використовують для «бодяжництва» палива. Фірми з групи «Трейд коммодіті» на десятки мільйонів гривень закуповували в Росії паливо та присадки, які використовують для його нелегального виробництва. Про це пише Євген Головатюк у «Ліга.net».

Продовжити читання “Армійський постачальник «Трейд коммодіті» купував у Росії небезпечні присадки”

Олеся Калинич: закликаю не шукати винних, краще подивитися навколо

Наш автор – заслужений учитель України, викладач української мови і літератури Хустської гімназії-інтернату Олеся – Калинич – закарпатка. І тому все, що зараз роздмухується навкруги цього регіону, зачіпає її боляче і глибоко. Іноді це виливається у слова… Продовжити читання “Олеся Калинич: закликаю не шукати винних, краще подивитися навколо”

Семья одиозного николаевского бизнесмена Алексея Пелипаса засветилась в захвате урочища «Маяк»

Семья скандально известного николаевского бизнесмена Алексея Пелипаса «светится» не менее чем по 9 незаконным участкам в урочище «Маяк». Продовжити читання “Семья одиозного николаевского бизнесмена Алексея Пелипаса засветилась в захвате урочища «Маяк»”

191 мільйон Укргазвидобування пішов не туди

Мало це, чи багато – 191 мільйон? ПАТ «Укргазвидобування» 29 вересня і 2 жовтня за результатами тендеру уклало дві угоди про проведення гідророзривів пластів на загальну суму або 191,41 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Продовжити читання “191 мільйон Укргазвидобування пішов не туди”

Вбитий Арсен Папазян виявився людиною Януковича

За даними авторитетних ЗМІ, вбитий Арсен Папазян виявився людиною Януковича. У центрі Москви 5 жовтня кілер розстріляв бізнесмена Арсена Папазяна, поранений у важкому стані відправили у шпиталь, повідомляють російські видання.

Продовжити читання “Вбитий Арсен Папазян виявився людиною Януковича”

Трагедія ЄС: Каталонія як остання агонія

У центрі Барселони зібрались тисячі людей, аби не дозволити каталонському уряду розділити Іспанію. За інформацією «Української правди» за посиланням на El Mundo, каталонці вийшли на центральну площу під двома прапорами. Мітингувальники скандували: «Каталонія – це Іспанія» і «Президента Каталонії Карлеса Пучдемона – за грати!»

Продовжити читання “Трагедія ЄС: Каталонія як остання агонія”