До кінця року інвестиції в сільське господарство досягнуть 70 млрд грн

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій в АПК України залишаються власні кошти підприємств та організацій і складають понад 76% від загальної вартості. Про це повідомив провідний науковий співробітник відділу інвестиційного і матеріально-технічного забезпечення Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», Микола Кисіль, передає Latifundist. Продовжити читання “До кінця року інвестиції в сільське господарство досягнуть 70 млрд грн”

З початку року ціни на продукти зросли на 115%

На фоні зниження доходів українців ціни на продукти харчування цього року зросли більше ніж в два рази. Хліб масових сортів подорожчав на 20%, сало – приблизно на 70%, свинина – на 40%, яловичина – на 30%, м’ясо птиці – на 23%, молочні продукти – у межах 20%. Загалом індекс споживчих цін з січня до листопада склав 115,5%. Про це повідомив Голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин. Продовжити читання “З початку року ціни на продукти зросли на 115%”

Капуста подешевшала в два рази

За останні кілька днів ціни на білоголову капусту на гуртових ринках України впали до одного з найнижчих рівнів -1,2-1,5 грн/кг. Протягом тиждня овоч подешевшав на 20%, а в порівнянні з минулорічними цінами, зараз капуста в два рази дешевша. Про це повідомляє «Інфо-Шувар». Продовжити читання “Капуста подешевшала в два рази”

Насіння під посівну 2018 року можна взяти під пільгову позику

Фермери та агропідприємці, ще збираючи цьогорічний врожай змушені думати про те, де швидко, просто та без застави взяти кошти на наступну посівну. Більшість банківських кредитів надаються під досить невигідні умови, до того ж фінустанови довго розглядають кредитний проект, вимагають великий пакет документів та повне покриття кредитної застави. Продовжити читання “Насіння під посівну 2018 року можна взяти під пільгову позику”

В Китае, в городе Хэфэй 23-24 декабря пройдет крупнейшая выставка новейших аграрных технологий и продуктов в сельскохозяйственной отрасли — Anhui.

Зарегистрируйтесь сейчас – успейте выбрать лучший стенд на выставке! Продовжити читання “В Китае, в городе Хэфэй 23-24 декабря пройдет крупнейшая выставка новейших аграрных технологий и продуктов в сельскохозяйственной отрасли — Anhui.”

З Нового року алкоголь знову подорожчає

Цьогоріч горілчана галузь  демонструє стагнацію з надходжень податків до бюджету. Буде добре, якщо вона перерахує стільки ж грошей в державну скарбницю, скільки в 2016 році. Це говорить лише про те, що тіньовий ринок зростає шаленими темпами, вважає генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. Продовжити читання “З Нового року алкоголь знову подорожчає”

Мексика заборонила ГМО-сою в семи штатах

Черговий скандал довкола ГМО-продукції цього разу розгорівся в Мексиці. Так, Головне управління здоров’я тварин Національної служби охорони здоров’я, безпеки та якості сільськогосподарської продукції Мексики (SENASICA) скасувало дозвіл на комерціалізацію генетично модифікованої сої в 7 штатах. Про це йдеться в повідомленні компанії Monsanto, передає Reuters. Продовжити читання “Мексика заборонила ГМО-сою в семи штатах”

З нового року зміняться гігієнічні вимоги до виробників свинини

Сьогодні українське свинарство буквально лихоманить від Африканської чуми свиней (АЧС). Так, днями в Харківській та Тернопільській областях зареєстровано спалахи АЧС. Продовжити читання “З нового року зміняться гігієнічні вимоги до виробників свинини”

З’явився новий мобільний додаток для оцифрування карти полів

Для сучасних агрономів та фермерів планшет чи смартфон вже давно стали знаряддями праці, адже нові технології дають змогу спростити роботу та швидко отримати дані про стан врожаю. Тому на ринку з’явились фірми, які розробляють програмне забезпечення під потреби агропідприємців. Продовжити читання “З’явився новий мобільний додаток для оцифрування карти полів”

В ЄС продовжили дозвіл на використання гліфосату

Країни-члени ЄС  домовилися про продовження ліцензії на використання гліфосату терміном на 5 років. Таке рішення було прийнято експертами країн-членів ЄС : 18 проголосували «за», 9 — «проти» і 1 — «утримався», повідомляє Euobserver. Продовжити читання “В ЄС продовжили дозвіл на використання гліфосату”