Власна майстерня шоколаду окупиться за рік

Відкрити майстерню шоколаду можна за 15 тисяч доларів. Бізнес окупиться за рік- півтора. Про це кореспонденту Gazeta.ua повідомила експерт Вікторія Христенко. Продовжити читання “Власна майстерня шоколаду окупиться за рік”

Новорічний лікбез: яке шампанське краще

Шампанське — це ігристе вино, яке виробляється у французькому регіоні Шампань. Назву «шампанське» відповідно до міжнародних договорів можна застосовувати до ігристих вин, вироблених тільки в однойменній області Франції. Саме тому на пляшках шампанського часто пишеться ігристе вино, а слово «шампанське» використовується в якості назви самого продукту, наприклад «Советское шампанское». Продовжити читання “Новорічний лікбез: яке шампанське краще”

У 2018 році вегатаріанці задаватимуть тренд на агроринку

Один з наймодніших трендів останніх років – вегетаріантсво починає впливати на основні напрями агровиробнитцтва в світі. Ядро цієї течії в Україні становлять офісні працівники 25-30 років, переважно з сектора інформаційних технологій. Модно одягнений молодий чоловік з бородою, татуюваннями, iPhone і хорошим англійською мовою — характерний образ представника вегетаріанської субкультури. Ні у звичайно головна «фішка» — відмова від вживання продуктів тваринного походження, категоричність якого варіюється в залежності від приналежності до конкретної підгрупі вегетаріанства. Продовжити читання “У 2018 році вегатаріанці задаватимуть тренд на агроринку”

Тренд 2018: в Україні почнуть переводити міста на відновлювальну енергію

Смарт-міста та смарт-села стануть наступним етапом у розвитку відновлювальної енергії.  Про це заявив виконуючий обов’язків голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського, повідомляє Урядовий кур’єр. Продовжити читання “Тренд 2018: в Україні почнуть переводити міста на відновлювальну енергію”

ФАО: Виробництво м’яса птиці в світі збільшилось, свинина скорочує розрив

Виробництво м’яса птиці в світі збільшилось на 0,9% чи на 1 млн тон за 2017 рік і сягло 118,2 млн тон. Про це повідомляє УкрАгроКонслат з посиланням на Продовольчу і сільськогосподарську організацію ООН (ФАО). Продовжити читання “ФАО: Виробництво м’яса птиці в світі збільшилось, свинина скорочує розрив”

Десятка плодоовочевих України, що полюбили за кодоном

За оцінками ФАО 2017 рік став успішним для плодоовочевого ринку України. Про це заявив економіст департаменту технічного співробітництва продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак під час конференції «Овочі і фрукти України-2017» повідомляє propozitsiya.com Продовжити читання “Десятка плодоовочевих України, що полюбили за кодоном”

Хто кого: битва соняшника проти пшениці набирає обертів

Другий рік поспіль в Україні посівні площі під соняшник дорівнюють площам під пшеницею. Про це заявив генеральний директор агентства УкрАгроКонсалт Сергій Феофілов. Продовжити читання “Хто кого: битва соняшника проти пшениці набирає обертів”

Напередодні Нового Року в Україні подорожчала капуста

Подорожчання майже всіх видів капусти в Україні почалося за тиждень до Нового Року. Про це повідомляє інформаційний портал “Інфо-Шувар” із посиланням на дані власного моніторингу цін на найбільших гуртових ринках України. Продовжити читання “Напередодні Нового Року в Україні подорожчала капуста”

Яготинський маслозавод позивається до дописувачки Facebook

Глибоко помиляються ті користувачі соціальних мереж, які вважають, що безкарно можуть розміщувати будь яку інформацію в своїх акаунтах. Так, «Яготинський маслозавод», який входить до групи компаній «Молочний Альянс», подав до Приморського районного суду Одеси позовну заяву про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди до однієї з дописувачок соцмережі. Про це повідомляє прес-служба компанії. Продовжити читання “Яготинський маслозавод позивається до дописувачки Facebook”

Насалик протягує реконструкцію рідної ТЕЦ за 1,4 мільярда перед її приватизацією

Кабінет Міністрів почав процес узгодження реконструкції Калуської теплоенергоцентралі (Калуш, Івано-франківська обл.) вартістю 1,44 млрд грн.

Продовжити читання “Насалик протягує реконструкцію рідної ТЕЦ за 1,4 мільярда перед її приватизацією”