Феєрична реформа в українській школі за російським сценарієм

В Україні щорічно в загальноосвітніх навчальних закладах проводяться сотні різноманітних ігор розуму та конкурсів. Деякі з них проводяться добровільно, адже учні (та їхні батьки) самі для себе визначають мету участі та окреслюють перспективи застосування набутого досвіду.

Продовжити читання “Феєрична реформа в українській школі за російським сценарієм”

Запрошення на міжнародний бізнес-форум «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі»

17 лютого 2018 року у м. Лодзь, Польща, у рамках міжнародної спеціалізованої виставки «TARGI FERMA» відбудеться міжнародний бізнес форум «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі». Метою Форуму є розгляд шляхів розвитку української економіки та активізація польсько-української співпраці із акцентом на сільське господарство. Продовжити читання “Запрошення на міжнародний бізнес-форум «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі»”

У Гройсмана без податкових розрахунків віддають фірмі Ахметова півгектара лісу під свердловину

Кабінету міністрів пропонують дозволити ПАТ «Нафтогазвидобування» отримати в оренду зі зміною цільового використання земельну ділянку площею 0,64 га в Полтавській області.

Продовжити читання “У Гройсмана без податкових розрахунків віддають фірмі Ахметова півгектара лісу під свердловину”

Розмір має значення: Завдяки власному елеватору фермер збільшує доходи за рахунок нових можливостей для заробітку

Зберігати врожай у власному елеваторі набагато вигідніше, ніж у чужому не тільки через те, що можна уникнути суттєвих витрат на послуги, але й запобігти ризику отримати зерно гіршої якості.  Але як правильно розрахувати інвестиції у зерносховище оптимального розміру? Адже якщо елеватор замалий, то його господар змушений продавати частину зерна на тих умовах, які йому висуває покупець. Вкладені кошти у надто великий елеватор повернуться не так швидко, як би хотілося. Разом з тим правильно розрахований розмір елеватору дає можливість фермеру всього за три-чотири роки отримувати прибуток в розмірі близько $100 на кожній тонні зернових. Продовжити читання “Розмір має значення: Завдяки власному елеватору фермер збільшує доходи за рахунок нових можливостей для заробітку”

Технології будівництва елеваторів: обрати кращу!

Аграрії зрозуміли, що в умовах високих цін на додаткову обробку, зберігання та відвантаження зерна на сторонніх елеваторах, ризики втрати якості при безграмотному його зберіганні і навіть можливі крадіжки при передачі на зберігання, вигідніше і надійніше побудувати свій власний елеватор. Його будівництво недешеве, але така інвестиція досить швидко окупається і дозволяє не хвилюватися за долю зібраного врожаю. Продовжити читання “Технології будівництва елеваторів: обрати кращу!”

З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки

З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які вже традиційно відбуваються напередодні сезону весняних польових робіт. Продовжити читання “З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки”

Ринок насіння: чи існує організаційна культура на ринку? Можливості впливу на неї

“Культура їсть стратегію на сніданок». Ці слова, Пітера Друкера, згадують, коли розповідають історії про успіх та його секрети у великих  компаніях. Продовжити читання “Ринок насіння: чи існує організаційна культура на ринку? Можливості впливу на неї”

Андрій Яковлєв – зірковий гравець Волині

До лав луцької команди приєднався ще один новачок – Андрій Яковлєв. 28-річний півзахисник родом з Харкова виховувався у системі донецького «Шахтаря», а за свою кар’єру встиг пограти ще й у восьми закордонних командах.

Продовжити читання “Андрій Яковлєв – зірковий гравець Волині”

VlasConference запрошує! на — III АГРАРНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ, який відбудеться 22 лютого 2018 року в готелі Опера

Організатор: VlasConference

Інформаційний спонсор: AgroChart

Продовжити читання “VlasConference запрошує! на — III АГРАРНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ, який відбудеться 22 лютого 2018 року в готелі Опера”

Мотивувати вмотивованих, або тонкощі буденного життя

Педагог, заслужений учитель України, учитель української мови і літератури Олеся Калинич з Хустської гімназіі-інтернату на Закарпатті не без іронії роздумує над важливим питанням: як мотивувати тих, хто покликаний мотивувати інших? Адже якось так склалося у нашому суспільстві, що вчителі і лікарі – люди, які – ПОВИННІ. Але насправді, ми ж розуміємо, що і суспільство повинно брати на себе зобов’язання. Часом думаю, що ніколи нічого в нашій освіті не зміниться…

Продовжити читання “Мотивувати вмотивованих, або тонкощі буденного життя”