З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки

З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які вже традиційно відбуваються напередодні сезону весняних польових робіт. Продовжити читання “З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки”

Ринок насіння: чи існує організаційна культура на ринку? Можливості впливу на неї

“Культура їсть стратегію на сніданок». Ці слова, Пітера Друкера, згадують, коли розповідають історії про успіх та його секрети у великих  компаніях. Продовжити читання “Ринок насіння: чи існує організаційна культура на ринку? Можливості впливу на неї”

Андрій Яковлєв – зірковий гравець Волині

До лав луцької команди приєднався ще один новачок – Андрій Яковлєв. 28-річний півзахисник родом з Харкова виховувався у системі донецького «Шахтаря», а за свою кар’єру встиг пограти ще й у восьми закордонних командах.

Продовжити читання “Андрій Яковлєв – зірковий гравець Волині”

VlasConference запрошує! на — III АГРАРНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ, який відбудеться 22 лютого 2018 року в готелі Опера

Організатор: VlasConference

Інформаційний спонсор: AgroChart

Продовжити читання “VlasConference запрошує! на — III АГРАРНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ, який відбудеться 22 лютого 2018 року в готелі Опера”

Мотивувати вмотивованих, або тонкощі буденного життя

Педагог, заслужений учитель України, учитель української мови і літератури Олеся Калинич з Хустської гімназіі-інтернату на Закарпатті не без іронії роздумує над важливим питанням: як мотивувати тих, хто покликаний мотивувати інших? Адже якось так склалося у нашому суспільстві, що вчителі і лікарі – люди, які – ПОВИННІ. Але насправді, ми ж розуміємо, що і суспільство повинно брати на себе зобов’язання. Часом думаю, що ніколи нічого в нашій освіті не зміниться…

Продовжити читання “Мотивувати вмотивованих, або тонкощі буденного життя”

Аміаковий монополізм в Україні: Одеський припортовий розвалює у суді справу АМКУ

Київський апеляційний господарський суд визнав недійсним та скасував частину торішнього рішення АМКУ, яким ПАТ «Одеський припортовий завод» було визнано 100%-им монополістом на загальнодержавному ринку послуг з приймання, захолоджування, зберігання та відвантаження аміаку на морські судна. Про це свідчить постанова суду від 19 грудня.

Продовжити читання “Аміаковий монополізм в Україні: Одеський припортовий розвалює у суді справу АМКУ”