Почему не взлетает FireFly Aerospace Макса Полякова?

Одной из самых перспективных сфер развития технологий в последние годы стала аэрокосмическая промышленность. Космос манит инвесторов, новые космические технологии демонстрируют, как научная фантастика становится реальностью. Но главное – на космос готовы тратить деньги. И даже если это не дает коммерческих результатов, сам по себе отличный имидж – уже награда для инвестора.

Продовжити читання “Почему не взлетает FireFly Aerospace Макса Полякова?”

Лілія Гриневич розповіла про додаткові кошти для вчителів спеціальних шкіл

Для вчителів підготовчих класів спеціальних шкіл, а також для педпрацівників і помічників вихователів в інклюзивних класах (групах) усіх освітніх закладів рішенням Уряду встановлено доплати.

Продовжити читання “Лілія Гриневич розповіла про додаткові кошти для вчителів спеціальних шкіл”

18 лютого у Херсоні помоляться за Небесну сотню

Завтра Україна вшанує пам’ять Небесної сотні – українців, які загинули у центрі Києва 18-21 лютого 2014 року. У зв’язку з цим в місті пройде ряд заходів.

Продовжити читання “18 лютого у Херсоні помоляться за Небесну сотню”

Менеджмент ґрунтів та земельних ресурсів в умовах глобальних кліматичних змін

А ви вже знаєте як ефективно управляти земельними ресурсами в умовах глобальних кліматичних змін? Як це загрожує аграрному виробництву  України та які перспективи відкриває  правильний менеджмент ґрунтів? Продовжити читання “Менеджмент ґрунтів та земельних ресурсів в умовах глобальних кліматичних змін”

«Зерно Причерноморья-2018»: встречайте обновленную программу и спикеров  

Конференция рассмотрит наиболее актуальные аспекты агробизнеса в текущих условиях, представит прогнозы развития рынков, совместит стратегические взгляды с представлением эффективных кейсов. Среди подтвержденных спикеров – международные эксперты агробизнеса из Украины, России, Болгарии, Турции, Казахстана, США, Бразилии, Индии, Франции и Великобритании. Продовжити читання “«Зерно Причерноморья-2018»: встречайте обновленную программу и спикеров  “

Як своєчасно запобігти випадінню волосся?

Здавна довге, густе та шовковисте волосся вважалося найбажанішою окрасою жінки, справжньою жіночою гордістю. Про нього дбали, його укладали в зачіски, ним пишалися як символом жіночих чеснот. У сучасному світі довжина волосся втратила символічне значення: хтось носить довгу косу, а хтось стрижеться «під хлопчика», і на нашу гідність це аж ніяк не впливає.

Продовжити читання “Як своєчасно запобігти випадінню волосся?”

Новий розумний матеріал з гуми збільшує власну жорсткість від навантаження

Інженери з Державного Університету Айови отримали гумоподібний матеріал, який при скручуванні чи вигині починає тверднути і зберігати свій стан. Продовжити читання “Новий розумний матеріал з гуми збільшує власну жорсткість від навантаження”

На Харківщині підрядник взяв у конкурента техніку на ремонт дороги за 12 мільйонів

ТОВ «Енерготепло» для ремонту дороги в Харківської області вартістю 11, 77 млн грн. використовує більш дешевшу техніку, ніж яку підприємство вказало у технічній документації.

Продовжити читання “На Харківщині підрядник взяв у конкурента техніку на ремонт дороги за 12 мільйонів”

Дилерська зустріч LEMKEN

Першого лютого «ЛЕМКЕН-Україна» організувала зустріч за участю всіх 9 українських та 2 молдавських дилерів компанії LEMKEN з метою обговорити підсумки 2017 року. Вперше на заході в такому форматі був присутній генеральний директор LEMKEN GmbH & Co. KG Ентоні ван дер Лей. І це не дивно, адже в минулому році в Україну було відвантажено техніки та запчастин LEMKEN на суму близько 30 млн. євро, через що наш ринок зайняв третє місце серед країн експорту компанії та четверте за обсягом її збуту. Пан ван дер Лей поділився із присутніми інформацією про досягнення фірми в цілому та в різних регіонах світу, таких як Північна Америка, Китай, а також розповів про тенденції розвитку аграрних ринків та плани на майбутнє. Продовжити читання “Дилерська зустріч LEMKEN”

З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика»

З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які вже традиційно відбуваються напередодні сезону весняних польових робіт. Продовжити читання “З 21 до 23 лютого 2018 року відбудуться VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика»”