Суд оштрафував директора краматорського «Міськсвітла», який виписав собі премію до дня народження

Краматорський міський суд визнав директора комунального підприємства «Міськсвітло» (Краматорськ Донецької області) Юрія Марченка винним в скоєнні адміністративного правопорушення з ознаками корупції та зобов’язав виплатити штраф у розмірі 3,4 тис грн. Про це повідомляє видання «Open.dn.ua».

Продовжити читання “Суд оштрафував директора краматорського «Міськсвітла», який виписав собі премію до дня народження”

На Харківщині підрядник взяв у конкурента техніку на ремонт дороги за 12 мільйонів

ТОВ «Енерготепло» для ремонту дороги в Харківської області вартістю 11, 77 млн грн. використовує більш дешевшу техніку, ніж яку підприємство вказало у технічній документації.

Продовжити читання “На Харківщині підрядник взяв у конкурента техніку на ремонт дороги за 12 мільйонів”

Витік матеріалів СБУ може змінити хід справи про смерть митрополита Володимира

Опубліковані хакерами документи містять нові подробиці про останні роки життя митрополита Володимира (Сабодана) і роль його правої руки – митрополита Олександра Драбинка у взаємовідносинах колишнього предстоятеля УПЦ МП зі світською владою.

Продовжити читання “Витік матеріалів СБУ може змінити хід справи про смерть митрополита Володимира”

Оппоблок не хоче урізати Ахметову високі «зелені тарифи» вже з осені

Група народних депутатів України пропонує вже з 1 жовтня 2018 року зменшити на 50% тарифи для сонячних станцій потужністю понад 100 МВт, а також урізати тариф для всіх вітростанцій потужністю понад 100 МВт на 30%.

Продовжити читання “Оппоблок не хоче урізати Ахметову високі «зелені тарифи» вже з осені”

Міжнародні дні поля в Україні — хіт-парад агротехнологій

Протягом трьох днів близько 3,5 тисяч агровиробників, представників агробізнес компаній, науковців та майбутніх спеціалістів скористалися унікальною можливістю ознайомитися з безпрецедентним хіт-парадом агротехнологій у виконанні представництв найвідоміших світових агробрендів, отримати консультації та відвідати майстер-класи провідних експертів ринку. Продовжити читання “Міжнародні дні поля в Україні — хіт-парад агротехнологій”

Трактори Fendt900 Vario – максимум технологічності, мінімум витрат!

У своєму сегменті енергонасичених тракторів Fendt 900 Vario – один із безумовних фаворитів. Трактори цієї серії відзначено низкою нагород на аграрних виставках у Німеччині,  Норвегії, Бельгії, Італії. Продовжити читання “Трактори Fendt900 Vario – максимум технологічності, мінімум витрат!”

Міноборони судиться з реєстратором і нотаріусом за переписування його майна в Одесі на приватну фірму

Міністерство оборони України оскаржує перепис майна свого ДП «Одеського автомобільного ремонтного заводу» (скорочено – ОАРЗ) на приватну фірму «Сіті інтайм». Про це стало відомо з ухвали Одеського окружного адміністративного суду та сайту «Судова влада».

Продовжити читання “Міноборони судиться з реєстратором і нотаріусом за переписування його майна в Одесі на приватну фірму”

Одеські дорожники з мізерною економією роздали 1,4 мільярда на трасу Одеса-Рені

Служба автомобільних доріг в Одеській області 25 червня за результатами тендерів уклала низку угод про поточний середній ремонт автодороги державного значення М-15 Одеса – Рені на загальну суму 1,44 млрд грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Продовжити читання “Одеські дорожники з мізерною економією роздали 1,4 мільярда на трасу Одеса-Рені”

Півмільярда на закарпатську трасу взяв менеджер компанії «Strabag», яка не хоче платити дивіденди Дерипасці

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області 19 червня за результатами тендеру замовила ТОВ «ШБУ-77» поточний середній ремонт автодороги державного значення М-23 Берегове – Виноградів – Велика Копаня за 642,78 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Продовжити читання “Півмільярда на закарпатську трасу взяв менеджер компанії «Strabag», яка не хоче платити дивіденди Дерипасці”