У мережі з’явилися перемовини Клінтона і Єльцина щодо Володимира Путіна

У розсекречених матеріалах про російсько-американські відносини у 1990-х роках була виявлена стенограма розмови, в якій президент Російської Федерації Борис Єльцин повідомив Біллу Клінтону про те, що вибрав своїм наступником Володимира Путіна.

Продовжити читання “У мережі з’явилися перемовини Клінтона і Єльцина щодо Володимира Путіна”

Названі кращі книжки про самотність людини

Серед усіх можливих способів протистояння самотності найбільш ефективний – читання. Хоче того читач чи ні, але тієї миті, коли розгортає книжку, його самотність – так само, як і біди й радості, печалі – витісняються самотністю, бідами й радостями героїв. У читанні ми перестаємо існувати самі по собі, бо починаємо співіснувати разом із героями. Найкращий симбіоз складається у випадку, коли книжкові страждання й біди, так само, як перемоги й звитяги, суголосні нашим особистим падінням і злетам.

Продовжити читання “Названі кращі книжки про самотність людини”

На Агропорт схід Харків 2018 обговорять проблеми адаптації агросектору до зміни клімату

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Харківської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку  Харківської облдержадміністрації та Aviabrand LLC. Продовжити читання “На Агропорт схід Харків 2018 обговорять проблеми адаптації агросектору до зміни клімату”

Виноградарі ледь виходять на самоокупність на півдні України

На півдні України фермери зіштовхнулися із проблемою самоокупність винограду через обвал цін, пов’язаний з несприятливими погодними умовами. Продовжити читання “Виноградарі ледь виходять на самоокупність на півдні України”

BASF завершив процес купівлі активів Bayer

Компанія BASF завершила угоду щодо придбання часток бізнесу та активів компанії Bayer. Ця транзакція є стратегічним доповненням до портфоліо засобів захисту рослин BASF, біотехнологічних та цифрових агрорішень. Вона відкриває компанії BASF новий сегмент бізнесу насіння, неселективних гербіцидів і нематоцидних протруйників.   Продовжити читання “BASF завершив процес купівлі активів Bayer”

Рекордний День поля 2018 у Кропивницькому об’єднав аграріїв з усієї України

— Ми виросли до розмірів своєрідної тематичної платформи, так званого «аграрного клубу за інтересами», – відзначив під час вітального виступу головний організатор, власник Торгового дому «Соєвий вік», засновник ГК UA Group Олександр Ушаков. Продовжити читання “Рекордний День поля 2018 у Кропивницькому об’єднав аграріїв з усієї України”

Valtra Smart Tour у Дніпрі – це було круто

Valtra Smart Tour у Дніпрі зібрав близько 70 гостей – сільгоспвиробників регіону, друзів і партнерів компанії «Агроспейс».  Ділова та розважальна частина програми так органічно поєдналися, що цей захід став не черговою сухою презентацією техніки, а яскравим  святом для усіх. Продовжити читання “Valtra Smart Tour у Дніпрі – це було круто”

Зелені агроінвестиції: біоенергетика та альтернативна енергетика для агросфери на AgroEnergyDAY 2018

Чи можливо робити гроші на сонці та відходах? Звичайно, якщо це  — сонячна енергія та агробіомаса! Солома, лушпиння, жом, навіть послід та гной  — у 21-му столітті ці слова перетворилися на синоніми біопалива та біоенергетики. Вони допомагають аграріям залучати інвестиції, країні  — економити на енергетиці, а екології — відновлюватися! Стратегія зеленої агроенергетики вже давно популярна в Європі, а зараз нарешті стала і частиною українського державного курсу.  Бажаєте стати професіоналом у світовому зеленому енергобізнесі та перетворити сонце та відходи свого господарства на інвестиції? Тоді не пропустіть перший та єдиний в Україні міжнародний експофорум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики для агробізнесу AgroEnergyDAY 2018. Продовжити читання “Зелені агроінвестиції: біоенергетика та альтернативна енергетика для агросфери на AgroEnergyDAY 2018”

Українські виробники аграрної техніки виходять на ринок Європи

Українські виробники сільськогосподарської техніки вперше візьмуть участь у найбільшій агропромисловій виставці Європи — AGROSHOW 2018, яка традиційно відбудеться в Польщі у Беднарах поблизу Познані з 20 по 23 вересня 2018 року. Продовжити читання “Українські виробники аграрної техніки виходять на ринок Європи”